You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BAGS  Počet produktů: 3

Podkategorie

 • Pytle

  Prostorné a stylové Xiss pytle vyrobené z nepromokavého materiálu jsou vhodné téměř pro všechny příležitosti, do školy, práce, posilovny nebo jen tak do města. Pytle se dají nosit na zádech, přes rameno, přes tělo, záleží jen na Vás. Praktickým detailem uvnitř pytle je malý stahovací měšec na drobnosti. Pytel dále doplňuje bavlněná šňůra a nechybí ani dřevěně logo s Xiss srdíčkem. Nezapomněli jsme ani na pány, kteří si mohou vybírat z pytlů s X logem.

 • Kabelky

  Prostorná kabelka přes rameno vyrobená z kvalitní eko kůže. Měňte vzhled tašky barevnými pytli. Pytle jsou jednoduše vyjímatelné a vyrobené z nepromokavého materiálu. Pytle u nás najdete v různých barvách, a to jak v kombinaci s taškou, tak i samostatně. 

 • Skládací eko tašky

  Skládací eko taška vyrobená z nepromokavého materiálu poslouží nejen jako nákupní taška namísto tašek igelitových, které zatěžují naši přírodu, ale je skvělá i pro každodenní nošení. Obsahově velká taška, do které se vejde spousta věcí, je zároveň díky svému chytrému sbalení perfektně skladná. Která barva je ta Vaše? 

 • Psaníčka

  Nejen na ples, ale i pro každodenní nošení, taková jsou Xiss psaníčka. Vybírat můžete z více barevných variací.

  Psaníčka v kombinaci stříbrné a zlaté doplněné ručně psaným "Let me xiss u".

  Psaníčka žlutá, černá nebo v barvě mintu, na kterých nechybí minimalistické ručně vyráběné logo. 

 • Mini pytle
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek