Představujeme vám náš jednoduchý a minimalistický městský batoh, který je skvělým společníkem pro každou příležitost. S touto stylovou a praktickou volbou budete vždy připraveni vyrazit do práce, do školy nebo na výlet.

Tento batoh nabízí dostatek prostoru pro vaše nezbytné věci. Je dostatečně velký na to, aby pojmul váš notebook a další důležité předměty, které potřebujete mít po ruce. Uvnitř najdete praktickou kapsu, která vám pomůže udržet věci uspořádané a snadno dostupné.

Jednou z vynikajících vlastností tohoto batohu je možnost přizpůsobení jeho nosnosti. Stačí jednoduše protáhnout popruh a batoh se transformuje na stylovou kabelku. Tímto způsobem si můžete vybrat, jakým způsobem ho nosíte a přizpůsobit ho svému outfitu a náladě.

Náš městský batoh je opravdovým "must have" do vaší šatní skříně. Jeho univerzální styl je ideální pro každodenní chození ven. Bude se skvěle hodit jak do města, tak i na pracovní schůzky nebo na výlety. Jeho jednoduchý a čistý design se skvěle hodí ke každému oblečení a dodá vašemu outfitu eleganci a praktičnost.

Připravte se na pohodlné a stylové nošení vašich nezbytností a přidejte do svého života další úžasný kousek.

Další podobné produkty

Obal na mobil Šedý
novinka
 
Obal na mobil Šedý
46,06 GBP
Obal na mobil Fialový
novinka
 
Obal na mobil Fialový
46,06 GBP
Obal na mobil Béžový
novinka
 
Obal na mobil Béžový
46,06 GBP
Obal na mobil Modrý
novinka
 
Obal na mobil Modrý
46,06 GBP