Náš příběh

Náš příběh

Jsme Andrea a Klára, vyrůstaly jsme spolu od mala a vždycky vymýšlely společné projekty. V roce 2017 jsme se pustily do svého vlastního projektu a založily značku Xiss, která byla více než jen o módě.

 

Náš sen byl jednoduchý: nabídnout výjimečné doplňky, které by zároveň respektovaly naše hodnoty. Chceme, aby naše produkty byly veganské, vyrobené z materiálů, které nezahrnují zvířecí složky. Chtěly jsme ukázat, že móda může být krásná a současně šetrná k planetě.

 

Hledaly jsme inovativní způsob, jak nahradit klasickou zvířecí kůži. A pak jsme narazily na materiál vyrobený ze zbytků ovoce, které vznikají v potravinářském průmyslu při výrobě džusů, marmelád apod. Bylo to jako objevit poklad! Tenhle materiál byl nejen přírodní a udržitelný, ale také měl jedinečnou texturu a vzhled.

 

Začaly jsme tak navrhovat a vyrábět kousky, které byly nadčasové a minimalistické. Chtěly jsme, aby každý náš produkt byl vyjádřením našeho osobitého stylu. A tak jsme představily našim zákazníkům nadčasové kabelky, sofistikované batohy a další minimalistické doplňky, které byly vyrobeny s pečlivostí v naší rodné zemi, v České republice.

 

Jsme hrdé na to, že můžeme nabídnout nejlepší alternativu klasické zvířecí kůži. Chceme, aby naše zákazníky provázely produkty, které jsou nejen krásné, ale také šetrné k přírodě. Snažíme se ukázat, že móda a udržitelnost mohou jít ruku v ruce.

 

Naše cesta byla plná výzev, ale také naplněná radostí. Děkujeme všem, kteří nás podporují na této cestě a jsme nadšené, že můžeme pokračovat ve snaze přinášet do světa kvalitní, nadčasové a ekologicky šetrné doplňky. Ať se náš příběh s Xiss rozvíjí dál a inspiruje všechny, kteří hledají módu s ohledem na naši planetu.