Batoh s pevně připevněnými popruhy, jehož prvotní účel je nošení na ramenech jako batoh. Ovšem popruh pokračuje na přední stranu batohu, kde jsou průvleky, díky kterým lze za popruh zatáhnout a nosit ho jako kabelku přes rameno.

                                                       A)     Batoh                                                                      B) Kabelka

                                       

 

                 

Dostupný v těchto barevných variantách:

       

Tento batoh jsme navrhli v roce 2018, kdy jsme si s myšlenkou smart batohu do města začali pohrávat poprvé. Chtěli jsme, aby to nebyl obyčejný batoh, ale aby se dal používat na více způsobů podle nálady a aktuální potřeby. Vyčlenili jsme si situace, pro které tento produkt budeme potřebovat a nemuseli tak doma skladovat několik druhů kabelek pro různé příležitosti. Design – univerzální, minimalistický, elegantní a sportovní zároveň. Parametry – velký na notebook, dokumenty, ale ne tak velký, abyste si ho nemohli vzít jen tak do města s peněženkou a jinými nezbytnými drobnostmi.

 

Vložení vnitřního pytle

Do každého produktu se dá vložit náš unikátní vnitřní pytel, který má nejen zkrášlující funkci, ale také opět funkci praktickou.

1)     Nosíš ho v batohu / kabelce jako designový prvek, který zároveň slouží jako oddělovač věcí, které máš uvnitř.

2)     Nosíš ho samostatně na zádech, protože potřebuješ využít plný obsah batohu / kabelky a do pytle si dáš třeba nákup, který poté nosíš na zádech.

Jak to s pytlem vypadá?

 

     

Výběr pytlů z těchto barev: