Bylo, nebylo...

S novým webem se poohlédneme za našimi začátky, pojďme se podívat, kde, jak a proč tahle naše Xiss párty začala.

        Jsme dvě kamarádky, které spolu plánují a vymýšlí všelijaké „kraviny“ už od školky. Od šití různých (pro nás) módních kousků u rodičů v dílně jsme se dostali až sem, k našemu internetovému obchodu.

        Jak již jistě všichni dobře víte, jsme česká značka a jsme na to hrdé! Máme rády originální a zároveň minimalistické věci, které se v obchodech v Česku jen tak nenajdou a většinou vznikají na druhém konci světa. Chtěly jsme se proto zaměřit na výhradně českou výrobu našich produktů. Zprvu jsme naše výrobky vyráběly samy, avšak s počtem objednávek, za což nesmírně děkujeme, jsme musely vyhledat pomoc. Po útrpném hledání šicích dílen v České republice, jsme konečně našly tu pravou. Všechny naše výrobky jsou šity v jedné šicí dílně na Vysočině, kde si opravdu zakládají na kvalitě výrobků. A my se v současné době můžeme plně soustředit na vymýšlení nových produktů, které jak doufáme, si zamilujete stejně jako my.  

         Ptáte se proč zrovna název Xiss? Rády bychom Vám to vysvětlily, ale bohužel vznikl zhruba před 15 lety v našich dětských hlavách a okolnosti vzniku jsou již dávno zapomenuty. :))