You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kdo jsme?

Kdo jsme?

Vítáme Vás na Xiss! 

Jsme dvě dlouholeté kamarádky, které se rozhodly naše dětské sny, kdy jsme potají navrhovaly a šily své modely u rodičů v dílničce, obrátit v něco většího a podělit se s Vámi o tyto nevšední kousky prostřednictvím našeho eshopu (a kdo ví…třeba pak i kamenným obchodem) :))) 

Rády cestujeme a přišly jsme na to, že všechny originální a hezké doplňky nenajdeme u nás v obchodech, a když už se nám ze zahraničí něco líbí, je to drahé a málokdy dosažitelné. Takže máme tady dvě holky, co umí šít, mají nápady a rády se s Vámi podělí o svá díla, tak proč nezkusit vlastní značku? :) Doufáme, že si naše produkty zamilujete stejně jako my a najdete v nich originalitu a lásku, kterou do nich vkládáme. Rády prosazujeme české řemeslo a zlaté české ruce, které se dotkly produktu při každém kroku jeho výroby. Všechny materiály vybíráme na českém trhu a dbáme na jejich kvalitu. Naše portfolio zahrnuje pytle, kabelky, mini a také šperky!..Každý produkt obohacujeme o náš podpis, čímž je dřevěné logo, do kterého je vypálené srdce Xiss (Více v blogu v článku o logu), razítko s nápisem ,,let me xiss you” nebo šperk s přívěskem ve tvaru našeho srdce. Šperky poukazují na další pýchu naší země a vznikají ve spolupráci s jabloneckou firmou Šenýr, která se může chlubit širokým portfoliem české ručně vyráběné bižuterie a kteří mimo jiné vyrábějí korunky pro Českou Miss. 

Takže tu máme Home made, Czech made and Made with love = Xiss

Takže pojd’te s námi oživit naše ulice o originální barevné Xiss doplňky, které pro Vás s láskou navrhujeme a ručně vyrábíme.

Eshop nás jinak, než přes internet nespojí, a proto uvítáme jakékoliv Vaše dotazy či připomínky a rády se s Vámi dáme do kontaktu i jinak než přes upozornění na emailu o nové objednávce :)

Ještě jednou vítejte a těšíme se na Vás!

Vaše Andrea a Klára

Let us Xiss you :*

Related Posts:

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code